Sport

Liten annonse
    Jonna Sundling står over 10-kilometeren i VM
       Kilde: NRK - Sport | Publisert: (mandag 3. mars 2025 KL:15.17)
    Jonna Sundling er ikke en del av den svenske troppen som deltar i 10 kilometer klassisk i ski-VM i Trondheim tirsdag. Det ble klart da det svenske laget ble presentert. – Det er fristende å ha med Jonna, men det er klart vi tenker på det som skal skje på onsdag, sier den svenske landslagssjefen Anders Byström ifølge Expressen. Onsdag er det lagsprint i VM. Der er Sundling selvskreven på det svenske laget. Sundling gikk også søndagens 20-kilometer med skibytte. Et fall gjorde at hun tapte for mye tid til å være med å kjempe om gullet. Ebba Andersson, Frida Karlsson, Emma Ribom og Moa Ilar blir dermed de svenske utøverne tirsdag.

Ord sky bassert på artikkel: 995975
Sundling - kilometeren - svenske - troppen - klassisk - Trondheim - tirsdag - presentert - fristende - landslagssjefen - Byström - Expressen - lagsprint - selvskreven - søndagens - skibytte - Andersson - Karlsson - utøverne -



Om 123Nyheter.no

123nyheter.no's kompliserte og automatiserte søkemotor-crawler er satt opp etter en rekke avanserte menneskelig manipulerte variabler som den arbeider kontinuerlig ut ifra. Ingen nettsteder kan betale seg høyere opp på treffsidene. Nettstedene hvor nyheters-overskriftene hentes fra, er håndplukket.

123nyheter.no utvikles
av Tveit MEDIA. »